Південна Корея вже давно блокує заборонені сайти по HTTP, а недавно в країні також почалося блокування TLS-сайтів, внесених до чорного списку Комісією по стандартам зв'язку.

Як повідомляють фахівці JoongAng Media Network Group та інші джерела, для блокування HTTPS-трафіку використовується так звана SNI-фільтрація.

SNI є розширенням протоколу TLS, що дозволяє браузеру на початку процесу ініціалізації з'єднання повідомляти web-серверу ім'я хоста, до якого він хоче підключитися. SNI-фільтрація використовується при підключенні до сайту по HTTPS і дозволяє інтернет-провайдерам перевіряти SNI-пакети, що відправляються браузером web-серверу.

При спробі зайти на заблокований HTTP-сайт відображається логотип Комісії зі стандартів зв'язку та Національного агентства поліції Республіки Корея. При спробі підключення до заблокованого HTTPS-ресурсу з'являється помилка з повідомленням про неможливість відкрити сайт.

За словами фахівців, даний крок є знаковим для країн, де процвітає цензура, оскільки SNI-фільтрація до недавнього часу використовувалася порівняно рідко.

Незважаючи на те, що Південна Корея може похвалитися самими передовими технологіями в сфері зв'язку, в країні діє жорстка цензура

 

BleepingComputer.com