• Робочі часи: Понеділок - П'ятниця з 8:30 до 17:30

Реєстрація в домені khmelnitskiy.ua

Історично так склалось, що з 1998 року імена в домені khmelnitskiy.ua не реєструвались, але на даний час не існує об'єктивних причин для заборони реєстрації в цьому домені, тому, одночасно з переводом на реєстрацію за протоколом EPP, розпочнеться відкрита реєстрація імен. Щоб урахувати інтереси реєстраторів імен в домені km.ua відкриття реєстрації в домені khmelnitskiy.ua  відбудеться за наступним механізмом. Одночасно з впровадженням EPP в домені khmelnitskiy.ua будуть створені дублікати усіх імен домену km.ua з відповідними записами admin-c, tech-c, status та порожніми полями nserver.

Таким чином, власник домена в km.ua матиме змогу до закінчення терміну делегування відповідного доменого імені перевести його до реєстратора та зберігти за собою право на користування доменом.

Після закінчення терміну делегування доменів-клонів в домені khmelnitskiy.ua правило пріоритетного делегування, яке існує в деяких Українських регіональних публічних доменах, дотримуватись не буде, тобто обидва домена відкриті для реєстрації без обмежень.

У випадку потреби в додаткових консультацій звертайтесь за контактними адресами адміністратора доменів.

  • Робочі часи: Понеділок - П'ятниця з 8:30 до 17:30